Ogólnopolski plener malarsko-rzeĽbiarski pt "Pod Aniołem" i warsztaty dla dzieci pt "wakacje z artyst±" 17 - 27 sierpnia 2005, Lusowo

Pod honorowym patronatem
Marszałka Wielkopolskiego

Organizator:
Stowarzyszenie Twórców i Sympatyków Kultury przy KWP w Poznaniu oraz
Gminny O¶rodek Kultury "Sezam" w Tarnowie Podgórnym

Komisarz pleneru:
Barbara Kubiak-Sobczak

Komisarz artystyczny: Krzysztof Jakubik

Instruktor grupy dziecięcej:
Lucyna Lewandowska

Koordynator grupy dziecięcej:
Anna WoĽniak

W plenerze wzięło udział: 28 malarzy, 6rzeĽbiarzy, 30 dzieci

Dzieci
1. Andrzejak Karolina
2. Bobrowski Maciej, lat 8
3. Bobrowski Michał, lat 13
4. Ciepielewska Justyna,, lat 14
5. Duchannt Angela, lat 13
6. Dudek Celina, lat 9,
    Obraz 2

7. Dudek Ronald, lat 12
8. Gurgul Alan, lat 11
9. Juszkiewicz Maria, lat 6
10. Juszkiewicz Aleksandra, lat 12
11. Kubiak Ewa, lat 14,
      Obraz 2

12. Kubiak Urszula Lat 14,
      Obraz 2
,
      Obraz 3
,
      Obraz 4

13. Kucemba Michalina, lat 12
14. Pera Marta, lat 11
15. Urbanowski Tomasz, lat 8
16. WoĽniak Maria, lat 12,
      Obraz 2

17. Fr±ckowiak Karolina, lat 9
18. M±dra Olga, lat 16
19. Makowski Wiktor, lat 13
20. Mrowiński Dawid, lat 11
21. Adamska Barbara, lat 5
22. Strańczyk Alicja, lat 7
23. Biegańska Paulina, lat 9
24. Stępak Maria, lat 4
25. Maria Nadybska, lat 8
26. Wojciech Stachowiak, lat 8
27. Natalia Stachowiak, lat 7
28. Jakub Zarzyński, lat 6
29. Ada Niechwiadowicz, lat 10
30. Marta Skarzyńska, lat 8

Autorzy prac:
1. Bajkowski Andrzej Koty, rzeĽba, drewno lipowe
2. Maria Silska, Pejzaż w Lusowie
3. Bileńki Krystyna, Słoneczny bukiet, olej
4. Cwujdzińska Marta, Akt, olej
5. Fibik-Beim Bożena, Koń, olej
6. Filip-Bobrowska Ilona, Poznań, olej
7. Gostyńska Wanda, Pejzaż z architektur±, olej
8. Gostyński Adam, Jezioro I, olej
9. Gurgul Mariola, Ko¶ciół w Lusowie, olej
10. Jakubik Krzysztof, Wrota, rzeĽba, drewno topolowe
11. Kalisz Edyta, Wiatrak, olej
12. Klimaszewska Anna, Ko¶cielny detal, olej
13 Kmak Elżbieta, Lusowo,olej
14. Kubiak-Sobczak Barbara, Szał, kopia, olej
15. Lewandowska Lucyna, Nad jeziorem, olej
16. Majchrzak Grzegorz, JeĽdziec, olej
17. Makowska Katarzyna, Rafa, pastel
18. Marciniak Rafał, Sylwiusz, olej
19 Matuszak Anna, wiersz
20. Mrowińska Agnieszka,Pejzaż wiejski, olej
21. Okopski Zbigniew, Anioł Dobroci, rzeĽba, drewno topolowe
22. Pietrowiak.Sylwia, Cuma, olej
23. Powstański Paweł, Woda I, olej
24. Pozdrowicz Ryszard, Chata wiejska, olej
25. Siejak Ryszard, Dyskobolka, rzeĽba, drewno topolowe
26. Strykowski Mariusz, Jezioro, olej
27. Szatkowska Karolina, Martwa natura z wiaderkiem, olej
28. Waszak Magdalena, Łodzie, olej
29. Wojciechowski Tomasz, Pasja, rzeĽba,drewno topolowe 30. WoĽniak Anna, Okienka szkło malowane
31. Bednarz Wiesław, performance
32. Fajfer Henryk, Pejzaż, olej
33. Ozdowski Marian,Wiatrak, olej
34. Stasiak Jadwiga, Kalisz

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z PLENERU

POWRÓT

 
aktualizacja 18.12.2005

 
 
Stowarzyszenie Twórców i Sympatyków Kultury
przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu
Wszelkie prawa zastrzeżone. C 2004 Copyright by KlimoK