"Różni ludzie, różne prace"

Green Galeria, Taczaka 2.
Finisaż wystawy w dniu 7 czerwca, godz. 19

W wystawie udział biorą:
Adrianna Bąk - uczy się w 33 Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu. Swoje życie wiąże ze sztuką, szczególnie z wykonywaniem tatuaży. Jej bujna wyobraźnia przenosi się na prace zaskakujące innowacyjnymi pomysłami. Uczestniczka warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży organizowanych przez STiSK w Domu Plenerowym UA w Skokach. Brała udział w wystawach zbiorowych organizowanych przez STiSK w Galerii 2.pietro w Poznaniu. Obecnie jest jedną z dwóch prowadzących  Młodzieżowy Salon Wystawowy w Green Way na ul. Taczaka 2 w Poznaniu.

Aleksandra Maćkowiak - absolwentka 33 Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu. Swoje życie wiąże z medycyną, jednak nie planuje rezygnacji z bycia artystką. Najlepiej czuje się w grafice a jej ulubionym tematem w sztuce są ptaki, które często rysuje.

Jagoda Będziechowska - uczennica Liceum Plastycznego w Poznaniu. Inspirują ją tematy zagadkowe i mroczne. Wysoko ceni dorobek artystyczny Marilyn Mansona, który jest dla niej wzorem. Lubi pejzaże, które chętnie i często maluje. Swoje życie wiąże ściśle ze sztuką.

Mateusz Jankowiak - absolwent Technikum  Zespołu Szkół Komunikacji w Poznaniu. W przyszłości planuje podjecie studiów na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Podziwia wielu artystów, ale najbardziej ceni ilustratorów np. Brett'a Helquis'a. Przez okres dwóch lat był kuratorem i kierownikiem Młodzieżowego Salonu Wystawowego na ul. Taczaka 2. Uczestnik plenerów i warsztatów dla dzieci i młodzieży organizowanych przez STiSK w Kołobrzegu i w Skokach. Brał udział w kilku wystawach zbiorowych STiSK, m. in.  w wystawie z okazji 10.lecia STiSK w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim, w  Green Way na ul. Zeylanda 3 oraz w Galerii 2.pietro w Poznaniu. Jest członkiem Stowarzyszenia Twórców i Sympatyków Kultury w Poznaniu.

Monika Krakowiak - uczennica Liceum Plastycznego w Poznaniu. Cechuje ja duża kreatywność i szybkość w wykonywaniu prac. Interesuje ją sztuka wykonywania tatuaży, a jej ulubionym artystą jest Mike Rubendall.

Paulina Ruks - uczennica Liceum Plastycznego w Poznaniu. Jej przygoda ze sztuką rozpoczęła się dość wcześnie. Swoją przyszłość widzi w charakterze artysty. Uwielbia prace Elizabeth Shippen Green i sama chciałaby kiedyś zostać ilustratorem  np. książek dla dzieci.
Uczestniczka warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży organizowanych przez STiSK w Domu Plenerowym UA w Skokach. Brała udział w wystawach zbiorowych organizowanych przez STiSK w Galerii 2.pietro w Poznaniu. Obecnie jest jedną z dwóch prowadzących  Młodzieżowy Salon Wystawowy w Green Way na ul. Taczaka 2 w Poznaniu.

Ponadto swoje prace prezentują: Michał Górski, Małgorzata Kryszczak, Karolina Kryszczuk, Jędrzej Lichota

Na wystawę zapraszają:
Paulina Ruks
Adrianna Bąk
Kuratorki  wystawy

POWRÓT

aktualizacja 21.06.2014


 
 
Stowarzyszenie Twórców i Sympatyków Kultury
przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu
Wszelkie prawa zastrzeżone. C 2004 Copyright by KlimoK