Plener malarsko-rzeźbiarski pt "Zakrzewo 2010"

Plener zorganizowany pod Honorowym Patronatem Banku Zachodniego WBK, Gminy Kłecko oraz współfinansowany przez Patronów Honorowych i Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
19 do 28 lipca 2010

Bank Zachodni WBK jest trzecim co do wielkości bankiem w Polsce z liczącą ponad 600 oddziałów siecią na terenie całego kraju. Wizytówką Banku są zaangażowani pracownicy, a ambicją oferowanie usług na najwyższym poziomie. O satysfakcję klientów dba zespół specjalistów Banku Zachodniego WBK, oferując konkurencyjne konta osobiste, rachunki firmowe, lokaty i kredyty. Usługi elektroniczne BZWBK24 są dostępne przez Internet oraz telefon i niezależnie od miejsca czy pory dnia umożliwiają sprawne zarządzanie finansami osobistymi oraz firmowymi.

Bank Zachodni WBK od kilku lat wspiera rozwój polskiej piłki nożnej - przede wszystkim będąc sponsorem narodowej reprezentacji. Stawia także na rozwój młodych zawodników, pomaga lokalnym klubom sportowym w organizacji rozgrywek
i zapewnieniu dobrego sprzętu. Jest także inicjatorem i organizatorem programu poszukiwania i szkolenia talentów sportowych wśród dzieci - Akademia Orlika.

Bank angażuje się także w liczne projekty budujące naszą narodową tożsamość i kultywujące dziedzictwo historii i sztuki. Stale współpracuje z Muzeum Historii Polski i Muzeum Powstania Warszawskiego. Wspiera inicjatywy popularyzujące ważne wydarzenia w naszej historii, które odbywają się w przestrzeniach miejskich (koncerty, gry miejskie). Patronuje wielu wydawnictwom. Bank został też mecenasem najnowszego filmu Jerzego Hoffmana "Bitwa warszawska 1920".

Od ponad 11 lat działa także Fundacja Banku Zachodniego WBK, której misją jest inwestowanie w rozwój pasji i talentów dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Fundacja prowadzi program grantowy "Bank Dziecięcych Uśmiechów". Tylko w 2009 przyznała darowizny pieniężne w wysokości 1,8 mln zł.

W plenerze udział wzięli:
Bajkowski Andrzej
Bielecka-Żabierek Alicja
Fibik-Beim Bożena
Fietisova Anastazja
Filip Ilona
GrabowskaDanuta
Gurgul Mariola
Kasprzyk Stanisław
Klimaszewska Anna
Kołodziejczak Urszula
Kubiak-Sobczak Barbara
Makowska Katarzyna
Mendala Adam
Mrowińska Agnieszka
Nelip Nela
Omiotek Antoni
Orczyńska Zofia
Poprawska Więcesława
Przybylska Anna
Raniszewski Mariusz
Rudnicka Ewa
Siejak Ryszard
Strabel Andrzej
Suszek Elżbieta
Zakrzewski Witold
Zgoła Małgorzata
Oraz Kwaśniewska Julia - lat 14

 
aktualizacja 29.08.2010

 
 
Stowarzyszenie Twórców i Sympatyków Kultury
przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu
Wszelkie prawa zastrzeżone. C 2004 Copyright by KlimoK